45-річний японець Норіякі Касаі у восьмий раз в кар’єрі візьме участь на Іграх, ставши рекордсменом

55

Норіякі Касаі став рекордсменом за кількістю виступів на зимових Олімпійських іграх, повідомляє xsport.ua.
45-річний японець виступив у кваліфікації, і вже відзначився в офіційному протоколі на своїй восьмій Олімпіаді.
На трампліні категорії (K-98) Касаі здійснив стрибок на 98 м, показавши результат 117.7 балів, що дозволить йому виступати в основних змаганнях.
До змагань в Пхенчхані Касаі ділив перше місце за кількістю виступів на Олімпіадах з російським саночником Альбертом Демченко, виступивши по сім разів. Обидва спортсмени незмінно з’являлися на Іграх, починаючи з Альбервіля-1992.
Зазначимо, що Касаі є триразовим олімпійським призером. Срібну медаль японець завоював у складі збірної у командних змаганнях в Ліллехаммері в 1994-му.
Ще дві нагороди спортсмен взяв у Сочі у віці 41 року. Тоді ветеран став другим на великому трампліні, а також ще раз відзначився, завоювавши бронзову медаль.