«Барселона» на «Камп Ноу» не залишила шансів «Жироні»

64

У 25-му турі іспанської Ла Ліги відбулося каталонське дербі. «Барселона» вперше в історії прийняла «Жирону» на «Камп Ноу».
Ернесто Вальверде на матч виставив свій найсильніший склад з двома нападниками Суаресом і Мессі.

А ще до матчу наставник «Жирони» Пабло Мачін запевняв, що його команда не боїться лідера чемпіонату.

І на початку матчу вони довели серйозність своїх намірів. На другій хвилині жиронці втекли в контратаку і відкрили рахунок. Захисник Юмтіті допустив грубу помилку, прогавивши ривок Порту, і лідер гостей пробив влучно – 0:1.
Але «Барселона» до такого розвитку подій поставилася спокійно. І тут же зуміла зрівняти рахунок. Мессі пасом між захисниками, які не витримали лінію, вивів Суареса один на один, і Луїс впевнено реалізував свій вихід. 1:1.

«Жирона» відійшла в оборону, але була готова в будь-яку хвилину вийти в контратаку. «Барселона» ж постійно тримала оборону і воротаря жиронців в напрузі.

Жиронці оборонялися, але на кінець півгодини знову помилилися. Ракітіч довгим пасом знайшов Суареса, який виконав знижку на Мессі, а Леонель в оточенні захисників гостей все ж пробив Буну. Потім Мессі оформив дубль, технічно пробив зі штрафного удару. 3:1. Вже на куражі «Барселона» до перерви ще зміцнила свою перевагу, забив четвертий м’яч. Суарес оформив свій дубль, завершив комбінацію, в якій також взяли участь Мессі і Коутіньйо. 4:1.

Зазначимо, що при такій перевазі другий тайм перетворювався на формальність, але команди продовжили радувати вболівальників цікавою грою. Поєдинок нерідко проходив на зустрічних курсах, але небезпечні моменти виникали лише біля воріт «Жирони».
Суарес з лівого краю штрафного майданчика влучив у дальню штангу. Через деякий час Дембеле також пробиває неточно.

А п’ятий м’яч був забитий у середині другого тайму. Відзначився Коутіньйо, виконавши технічно дальній удар.

Однак на цьому голепад не закінчився. Луїс Суарес в кінці зустрічі оформив хет-трик, розстрілявши ворота суперника після флангової передачі Дембеле.

Підсумковий рахунок 6:1. «Барселона» довела свою безпрограшну серію в Ла Лізі до рекордних 32-х матчів.