«Барселона» спокійно розібралася з «Атлетіком»

43

У матчі 29-го туру іспанської Ла Ліги «Барселона» вдома приймала «Атлетік».

Як і передбачалося, «Барселона» передбачувано заволоділа ігровою перевагою з перших хвилин матчу. Швидкий гол міг забити Мессі, який пробив над «стінкою» зі штрафного удару, але Кєпа витягнув м’яч з верхнього кута воріт. Але незабаром рахунок все ж було відкрито. Альба відкрився на лівому фланзі, після чого виконав передачу в штрафний майданчик, а там у дотик пробив Алькасер точно в нижній кут воріт 1:0.

Забивши швидкий гол, «Барселона» продовжувала атакувати. Мессі нерідко брав гру на себе, обіграючи по кілька суперників. Трохи пізніше Коутіньйо пробивав вже без шансів для воротаря, але м’яч відбила поперечина. Потім шанс не використав Дембеле, не реалізувавши вихід 1 на 1. Подвоїли свою перевагу каталонці через півгодини ігрового часу. Мессі пробив у нижній кут воріт з 16 метрів, після пасу Дембеле з правого краю. 2:0.

А перед свистком на перерву Паулиньо перевірив на міцність штангу воріт суперника. Що ж стосується басків, то за весь перший тайм вони не завдали жодного удару в бік воріт Марка-Андре тер Штегена.

Після перерви гості з Більбао, нарешті, почали атакувати. «Барселона» діяла дуже пасивно, але навіть незважаючи на це «Атлетику» не вдавалося створити по-справжньому небезпечний момент біля воріт господарів. Каталонці вже будували свої атаки без того бажання, яке було в першому таймі. Мав шанс оформити дубль Мессі, але не зумів перекинути «стінку» при виконанні чергового штрафного удару.

Матч закінчився з рахунком 2:0. «Барселона» зміцнила свої лідируючі позиції в Ла Лізі, а команда з Більбао продовжує перебувати у нижній частині турнірної таблиці.