«Челсі» в напруженому поєдинку перемагає «Арсенал»

36

У центральному матчі другого туру англійської Прем’єр-ліги у лондонському дербі «Челсі» приймав «Арсенал».

Вже зі старту поєдинку господарі поля почали створювати тиск на ворота суперника, але футболісти «Арсеналу» намагалися виходити з оборони через короткий пас. Однак гравці «Челсі» знаходили вільні зони. На дев’ятій хвилині Жоржина кинув в прорив Маркоса Алонсо. Іспанець пройшов уздовж штрафного і відпасував на Педро, і останній точно пробив метрів з 12-ти. 1:0.

Потім захист гостей провалився уже після довгого закидання. Мората виграв забіг у Мустафі, прибрав м’яч собі під ліву ногу і завдав точного удару. 2:0.

Між двома пропущеними голами у підопічних Емері був момент. Ектор Бельерін викотив м’яч на Обамеянга, однак габонец промахнувся з близької відстані. «Арсенал» продовжив створювати моменти. На 37-й хвилині каноніри скоротили розрив у рахунку. Мхітарян, вигравши підбір на лінії штрафного, щільно пробив у лівий кут – Кепа зачепив м’яч, але не виручив. 2:1.

Тепер перевага опинилася на боці «Арсеналу», і через чотири хвилини рахунок на «Стемфорд Брідж» став рівним.

Генріх Мхітарян направив м’яч низом на Алекса Івобі, який пробив точно під поперечину метрів. 2:2.

Після перерви обидві команди з великими силами йшли в атаку. Хороший момент був у Росса Барклі, завдає удар з меж штрафного майданчика, однак досвідчений Петро Чех виручив свою команду.
Під кінець другого тайму наставник «Челсі» Мауріціо Сарри вирішив підсилити атаку, випустивши на поле Ковачіча і Едена Азара.

«Пенсіонери» стали значно більше часу проводити на чужій половині поля, а «каноніри» оборонялися і іноді створювали контратаки.
На 73-й хвилині непоганий удар зі штрафного вдався Давиду Луїсу. Бразилець пробив під ліву штангу, однак Петр Чех у цій ситуації зіграв надійно.

За десять хвилин до кінця основного часу «Челсі» все ж таки вийшов уперед. Еден Азар з лівого флангу зробив передачу, а Маркос Алонсо завдав точного удару з лінії воротарського майданчика.

Підопічні Мауріціо Сарри не стали відходити в оборону і продовжували атакувати. Момент був у Олів’є Жиру, однак з його ударом в дотик з меж штрафного Чех впорався.

Підсумковий рахунок – 3: 2, «Челсі» обіграв «Арсенал», але команду Унаи Емері можна відзначити за проявлений характер.

Тепер після двох турів у «Челсі» 6 очок, а у «канонірів» – 0.