«Ювентус» на своєму полі поступився «Реалу»

43

У 1/4 фіналу Ліги чемпіонів зійшлися минулорічні фіналісти. «Ювентус» приймав «Реал».

Вже на початку матчу «Реалу» вдалося відкрити рахунок. «Ювентус» провалився на правому фланзі оборони, Марсело адресував м’яч Іско, який виконав простріл в центр штрафного майданчика, де Кріштіану Роналду зіграв на випередження і технічно підрізав м’яч у кут. 0:1.

Господарі постаралася додати, але створити свій момент змогли тільки в середині першого тайму. Диба зліва зі штрафного подав, а Ігуаїн ногою пробив з лінії воротарського майданчика. У цьому епізоді «вершкових» врятував Навас.

«Ювентус» продовжував шукати можливості зрівняти рахунок, але і «Реал» йшов в атаку. Хвилин за десять до кінця першого тайму Тоні Кроос пробив з-за меж штрафного майданчика. Буффон був не при справах, але на виручку прийшла поперечина. Кінцівка тайму видалася емоційною. Заслуговує на увагу епізод, коли м’яч потрапив в руку Каземіро в межах штрафного майданчика. Незважаючи на апеляції туринських футболістів, арбітр залишився непохитний.

На початку другого тайму знову виділився Роналду. Але і «Ювентус» зусиллями Дібали завдав удар зі штрафного, м’яч зачепив голову гравця, який знаходився в стінці, і полетів в протихід Навас і розминувся з лівої штангою.

Ближче до середини другого тайму «вершкові» після помилки К’єлліні створили момент. Активний Роналду підхопив м’яч і викотив його на Васкеса. Лукас пробив у дотик, але Буффон в стрибку встиг зреагувати.

І все ж таки одна з атак «Реалу» увінчалася успіхом. Карвахаль подав м’яч у центр штрафного, а Роналду завдав удар ножицями в падінні через себе і потрапив в кут воріт. 0:2.

А шанси «Ювентуса» зрівняти рахунок стали мінімальними після того, як Диба грубо зіграв проти Карвахаля і через мить отримав другу за гру жовту картку і залишив поле.

Незабаром «Реалу» вдалося довести рахунок до розгромного. Марсело в чужій штрафній обігрався з Роналду і вийшов на Буффона. Бразильський захисник перекинув м’яч повз воротаря, а потім вразив порожні ворота. Гості продовжували створювати моменти і могли забивати ще. Так, після скидки від Роналду пробивав Ковачич, але м’яч потрапив у поперечину.

Підсумковий рахунок – 0:3. Герой вечора Роналду приніс «Реалу» перемогу в гостях над «Ювентусом».