«Ювентус» сенсаційно оступається на виїзді у Феррарі

54

У перший сезон після свого повернення в Серію А у «СПАЛ» виходить все не так вдало, як хотілося б самій команді. Клуб знаходиться внизу турнірної таблиці, здобувши п’ять перемог у чемпіонаті. Надія на порятунок у клубу є, бо сусіди по турнірній таблиці, також не набирають очки.
Гравці «СПАЛ» почали розуміти, що зберегти місце в Серії А їм цілком під силу, але для цього необхідно почати регулярно набирати очки в іграх з рівними суперниками. Це і стало відбуватися в останніх матчах. А «Ювентус» на тижні оформив вихід у чвертьфінал Ліги чемпіонів і очолив турнірну таблицю Серії А. У боротьбі за першу сходинку турнірної таблиці з «Наполі», «Юве», як здається, зміг відірватися від головного переслідувача на відстань у чотири бали. Переможна серія чемпіона становить 9 матчів, а безпрограшна триває вже 22 гри.
Гра у Феррарі розпочалася спокійно, і туринський клуб не кинувся атакувати ворота суперника, намагаючись забити швидкий гол. Команда Аллегрі розраховувала, що суперник сам помилиться і створить біля своїх воріт небезпечний момент. Вже на десятій хвилині матчу господарі обрізалися в центрі поля. В результаті Коста зумів прийняти м’яч, потім обійшов двох опонентів і віддав неймовірний пас у штрафний майданчик, куди вбіг Сандро. Алекс наніс потужний удар у лівий кут, але не влучив у створ воріт.
«Ювентус» продовжив тиснути на ворота опонента, але і гравці «СПАЛ» не думали відсиджуватися в обороні, та іноді турбували оборону суперника фланговими проходами. На 32-й хвилині матчу в грі була показана перша жовта картка, яку отримав Куртич, використавши заборонений прийом проти одного із суперників. Гості бажали забити гол до кінця тайму, але так і не змогли відзначитися. «СПАЛ» вистояв і пішов на перерву за нічийного результату.
Після перерви ситуація на полі не змінилася. Гості володіли ініціативою, а господарі відбивалися, зрідка відповідаючи контрвипадами.
Ігуаїн в одній з атак «Старої синьйори» намагався пробити по воротах суперника, але не влучив у ціль, вистріливши мимо воріт. Наприкінці години гри Дибала розганяв контратаку своєї команди, але Скьятарелла зірвав її і повалив форварда гостей на газон. Через деякий час наставник гостей вирішив зробити заміну, випустивши на поле Манджукича замість Асамоа, щоб загострити атаку.
І гості могли забити гол наприкінці зустрічі, але фланговий простріл на дальню штангу не зумів замкнути Маріо Манджукич, який з близької відстані не влучив у ворота, пробивши головою поруч зі штангою.
«Ювентус» спробував забити хоча б гол, наполегливо атакуючи, але марно. П’яти компенсованих хвилин не вистачило для того, щоб забити м’яч і перемогти у матчі. Зустріч завершилася внічию 0:0.
«Ювентус» несподівано втратив важливі очки і дав можливість «Наполі» наблизитися до себе.