«Манчестер Юнайтед» в північно-західному дербі обіграв «Ліверпуль»

50

В тридцятому турі англійської Прем’єр-ліги відбувся центральний матч між «Манчестер Юнайтед» і «Ліверпулем», які займали відповідно друге і третє місця в таблиці, причому різниця складала всього лише два очки.

Поєдинок розпочався у високому темпі. На перших хвилинах «Ліверпуль» більше часу володів м’ячем. Незважаючи на територіальну перевагу гостей, відкрити рахунок на 14 хвилині вдалося «Манчестер Юнайтед». Давид де Хеа вибив м’яч вперед, Лукаку виграв верхову боротьбу і скинув м’яч у вільну зону на Решфорда. Маркус забіг у штрафну площу, красиво прибрав м’яч від захисника і пробив у дальній кут. 1:0.
Підопічні Клоппа продовжували контролювати м’яч, але до небезпечних моментів справа не доходила. Однак у середині першого тайму «Ліверпуль» після розіграшу кутового могли зрівняти рахунок. Віргіл ван Дейк тягнувся до м’яча головою, проте зміг пробити лише плечем, причому м’яч пройшов близько від рамки.
Вже в атаці у відповідь «Манчестер Юнайтед» зміг подвоїти свою перевагу. Давид де Хеа знову виніс м’яч і знову Лукаку виграв верхову дуель, Мата не зміг піти від ван Дейка, проте м’яч відскочив прямо на Решфорда. Той точно пробив з лівого краю в протихід голкіперу і відсвяткував дубль. 2:0.
«Ліверпуль» вирішив атакувати і став доводити справу до ударів по воротах. Тільки от удари особливої загрози воротам Давида де Хеа не несли.
Після перерви «Ліверпуль» суттєво додали в швидкості, і у «Манчестер Юнайтед» стали виникати проблеми. На початку другого тайму арбітр двічі міг призначити пенальті у ворота господарів. Спочатку Ешлі Янг в своїй штрафній площі відверто притримував Салаха, а потім після флангового прострілу м’яч потрапив у руку Антоніо Валенсії.
Тим не менше, в обох випадках головний арбітр не зафіксував порушення правил.
Команда Моурінью відійшла до своїх воріт, і «Ліверпуль» в середині другого тайму зміг скоротити відставання в рахунку. Садіо Мане пройшов лівим флангом і зробив прострільну передачу, а Ерік Байї помилився при виносі і п’ятою відправив м’яч у сітку власних воріт. 2:1.
Підопічні Юргена Клоппа постійно йшли вперед, і гра стала дуже емоційною. На 82 хвилині Крейг Поусон знову міг призначати пенальті у ворота «Манчестер Юнайтед», але не угледів порушення правил з боку Феллайні проти Мане, хоча бельгієць порушив правила.
«Ліверпуль» старався, але здобути нічию на «Олд Траффорд» команді Клоппа не вдалося.
«Манчестер Юнайтед» здобув перемогу завдяки дублю Решфорда і закріпився на другій позиції в турнірній таблиці, відірвавшись від мерсесайдців на 5 пунктів.