Мартен Фуркад став олімпійським чемпіоном

64

Француз виграв золоту медаль у біатлонній гонці переслідування, інформує sport.bigmir.net.
Мартен Фуркад продемонстрував, що знаходиться у відмінній формі.
Стартувавши в гонці з восьмого місця, Мартен на першу стрільбу прийшов другим, дозволив собі один промах, але більше не помилявся і вже після третьої стрільби пішов з перевагою в 20 секунд над другим місцем.

Після бездоганною стрільби на останньому рубежі стало ясно, хто буде першим.
На два призових місця претендували багато спортсменів, але лише двоє з них на останньому рубежі зуміли відстрілятися без промахів – швед Себастьян Самуельссон і німець Бенедикт Долль. На останньому колі краще виглядав швед, який в потрібний момент зробив ривок і завоював срібло Олімпійських ігор.

Українці провели чергову невдалу гонку на цій Олімпіаді.
Дмитро Підручний з 21-ї стартової позиції опустився на 34-у, Прима відіграв два місця, піднявшись з 40-го на 38-ме місце, а Семенов став 49-м.