Михайло Романчук переможець міжнародного турніру в Мілані

61

Українські плавці тричі піднімалися на подіум на міжнародних змаганнях в Італії, інформує sportarena.com.

Чемпіоном турніру Trofeo Città di Milano-2018 став багаторазовий рекордсмен країни Михайло Романчук, який виграв заплив на 400 метрів вільним стилем.

На цій дистанції срібло завоював чех Ян Міцка, випередивши ще одного українця Сергія Фролова.

У запливі на 400 метрів комплексом Романчук після повільного старту додав і ледь не здобув ще одну перемогу. Однак цього разу першим до фінішу прийшов місцевий плавець Федеріко Турріні.

Нагадаємо, що Михайло Романчук у грудні минулого року став чемпіоном Європи у запливі на 1500 метрів вільним стилем, а наприкінці січня привіз золото з комерційного турніру в Люксембурзі.