Збірна Білорусі виграла золото естафети з біатлону

79

Жіноча збірна Білорусі вперше в історії виграла жіночу естафету на Олімпійських іграх-2018, повідомляє xsport.ua.
У складі білоруської команди олімпійськими чемпіонками стали Надія Скардіно, Ірина Крийко, Динара Амильбекова і Дарія Домрачева.

Варто відзначити, що сама гонка проходила під час сильного вітру. Багато фавориток допустили велику кількість промахів. Для спортсменок з Білорусі ключовим став заключний етап. На останню стрільбу Домрачева прийшла лідером, хоча стартувала четвертої. Дарина тричі схибила, але додатковими патронами закрила мішені, зберегла перший рядок і фінішувала вже в статусі чемпіонки.

Зазначимо, що Домрачева стала чотириразовою олімпійською чемпіонкою.
Три перемоги в особистих гонках вона завоювала на минулих іграх у Сочі.
Срібну нагороду вибороли француженки, третіми стали шведки.
Збірна України не потрапила навіть в топ-10. Наша команда – Ірина Варвинець, Віта Семеренко, Юлія Джима і Анастасія Меркушина – посіла лише 11 місце, двічі зайшовши на штрафне коло і використавши 10 додаткових патронів.