Український плавець встановив рекорд на турнірі, вигравши 400-метрівку вільним стилем

37

Український плавець Михайло Романчук виграв золоту медаль на дистанції 400 метрів вільним стилем на комерційному турнірі Euro Meet в Люксембурзі. Він показав час 3:48.68, який став рекордом змагань.
Другим фінішував німець Флоріан Уэллброк з результатом 3:50.34, а бронзовим призером став інший німецький плавець Джейкоб Хайдтманн, показавши час 3:51.34.

Срібну медаль на 50-метровій дистанції батерфляєм завоював українець Андрій Говоров, інформує xsport.ua.
Говоров, як і Романчук, встановив рекорд турніру, подолавши дистанцію за 23.20 с.
У фіналі український плавець показав другий результат, поступившись британцю Бену Продук з результатом 23.03 с.
Бронзовим призером став німець Даміан Вірлінг, подолав дистанцію за 23.47 с.