У Бразилії арбітр видалив з поля дев’ять футболістів і зупинив матч через брак гравців

42

Інцидент стався під час футбольного матчу чемпіонату штату Баїя, повідомляє sport.bigmir.net.
Судді не залишалося нічого іншого, як зупинити футбольний матч після того, як він видалив з поля дев’ятьох гравців.

Такий курйозний випадок стався між командами «Віторія» і «Баія». Після того, як гості зрівняли рахунок з пенальті (1: 1) на полі почалася масова бійка між гравцями, в результаті чого п’ятеро футболістів з обох клубів відразу були видалені з поля.

Однак запал спортсменів не згас, і через кілька хвилин було ще два видалення – по одному для кожної команди.
За 13 хвилин до кінця основного ігрового часу «Віторія» позбулася ще двох гравців, і, оскільки на полі залишилося лише шість футболістів клубу, арбітр був змушений припинити матч.

Рішення про результат зустрічі і санкції буде прийнято пізніше.