«Валенсія» зуміла здобути гостьову перемогу над «Севільєю»

35

Цікавий центральний поєдинок відбувся в суботу в рамках 28-го туру Прімери. Його без перебільшення можна назвати центральним матчем ігрового дня. «Севілья» у себе вдома приймала «Валенсію». Команди займають 4 і 5 рядки в турнірній таблиці і ведуть боротьбу за місце в Лізі чемпіонів.
Зустріч на «Рамон Санчес Пісхуан» розпочалася досить спокійно, і довгий час моментів біля воріт обох суперників не виникало. Першими створили небезпечний момент господарі. Після прострілу з лівого кута штрафного м’яч опинився у Ноліто. Той в дотик пробив по воротах Нето, але голкіпер у стрибку зумів відбити небезпечний удар. Вже через хвилину «Севілья» створила другий момент. Після передачі Васкеса м’яч опинився у Муріеля, який вийшов на ворота суперника і пробив повз Нето, проте голкіпер вчасно склався і не дозволив суперникові вразити ворота.
А на 25 хвилині матчу футболісти «Валенсії» зуміли відкрити рахунок. Зі своєї половини поля Кондогбія виконав пас на 40 метрів. Родріго легко відірвався від опіки, вийшов один на один з Ріко і прекрасним ударом відправив м’яч у дальній кут. 0:1.
«Севілья» не збиралася здаватися, і намагалася зрівняти рахунок. В ході чергової атаки м’яч з правого флангу прийшов до Муріеля, який фактично впритул розстрілював Нето, але голкіперу знову вдалося приловчитися і відбити м’яча на кутовий.
«Севілья» активно розпочала другий тайм, і ледь не зрівняла рахунок. Банега вирішив перевірити у воротах Нето. Пробив метрів з 35. Голкіпер «Валенсії» з трудом, але відбив м’яч перед собою, і лише з другої спроби все-таки зумів його зафіксувати.
Активний Банега вже через п’ять хвилин мав шанс забити гол. Тепер з правого краю, з лінії штрафного майданчика пробивав у дальню «дев’ятку», але Нето знову зіграв дуже надійно.
«Севілья», атакуючи, оголила тили, чим і скористалися гості. Господарі в одній з атак на чужій половині поля несподівано здійснили обрізку. Перехоплення Кондогбія і його передача на Родріго. Захисники господарів на перехопленні помилилися, і форвард вийшов один на один з воротарем «Севілья», після чого ефектно пробив повз голкіпера. 0:2.
У час, що залишився, другого тайму господарі так і не змогли нічого створити біля воріт суперника.
«Валенсія» перемогла з рахунком 0:2 і набрала найважливіші для себе три очки в чемпіонаті, закріпившись на четвертій позиції.