Валерій Чоботар став віце-чемпіоном світу з карате

94

Цими вихідними в Мадриді завершився 24 чемпіонат світу з карате.

Як повідомляє прес-служба Спортивного комітету України, на рахунку українців перша в історії срібна медаль. Віце-чемпіоном світу став Валерій Чоботар з Чернівців, який завоював нагороду в індивідуальному куміте у ваговій категорії до 84 кг.

У змаганнях, які відбулися на арені WiZink Center, взяли участь 1 114 спортсменів з 139-ти країн планети, що є рекордному.

Збірну України представили 19 спортсменів, сім з них входять в ТОП-10 рейтингу Всесвітньої Федерації Карате (WKF).

Як стало відомо, 26-річний Валерій Чоботар послідовно переміг суперників з Норвегії, Бельгії, Сенегалу, Боснії і Герцеговини, Ірану. У півфіналі Валерій здолав Данияра Юлдашева з Казахстану, а у фіналі мав зустрітися з хорватом Іваном Квешічем.

Але за день до фіналу Чеботар, виступаючи за команду куміте проти команди Франції, отримав травму, і лікарі не допустили його до змагань у фіналі в індивідуальному куміте.

Таким чином, українець став срібним призером чемпіона світу, а Іван Квешіч став чемпіоном.