Олександр Зінченко провів успішний матч у складі «Манчестер Сіті»

34

У центральному матчі 23-го туру англійської Прем’єр-ліги «Манчестер Сіті» провів зустріч на виїзді проти «Ліверпуля». Поєдинок завершився перемогою підопічних Гвардіоли з рахунком 1:4, повідомляє unian.

Всі голи забиті були в другому таймі. Півзахисник «Манчестер Сіті» Гюндоган відкрив рахунок на 49-й хвилині. Рахунок у матчі зрівняв Мохамед Салах, реалізувавши пенальті.

Однак Гюндоган оформив дубль.

Стерлінг забив третій гол, а крапку в матчі поставив Філ Фоден після помилки воротаря «червоних» Аліссон.

Для «Ліверпуля» ця поразка стала 5-ю в 2021 році. «Манчестер Сіті» забив свій третій пенальті у сезоні.

Відзначимо, що українець Зінченко отримав найвищу оцінку серед лінії захисту «городян» відповідно до порталом Whoscored – 7,2 бала.