«Баварія» переможним матчем проти «Шальке» скорочує відставання від «Боруссії»

34
Gelsenkirchen, Germany 22.09.2018, 1. Bundesliga, 4. Spieltag, FC Schalke 04 - FC Bayern Muenchen, Franck Ribery (FCB) und Daniel Caligiuri (S04) im zweikampf ( DeFodi001 *** Gelsenkirchen Germany 22 09 2018 1 Bundesliga 4 Matchday FC Schalke 04 FC Bayern Muenchen Franck Ribery FCB and Daniel Caligiuri S04 in the fight DeFodi001

Центральним матчем Бундесліги «Баварія» у себе на полі грала проти свого принципового суперника з Гельзенкірхена.
«Шальке» на кожен матч проти «Баварії» виходить з додатковим настроєм. Гельзенкірхенці не можуть обіграти мюнхенців з березня 2011 року.

Також варто відзначити, що у мюнхенців не все йде гладко. Кадрові втрати переслідують команду Ніко Ковача. Не може грати основний голкіпер Мануель Нойер, а також Арьєне Роббене і Корентене Толіссо. Але все ж такі проблеми не завадили почати матч без особливого придивляння до суперника. А перший по-справжньому небезпечний момент створили господарі на 12-й хвилині, яка завершилася виходом один на один Роберта Левандовські. Захисник гостей Джеффрі Брума випередив поляка, але цим зробив тільки гірше. Захисник незграбним ударом пробив по своїм воротам, але влучив точно в кут. 1:0.

До честі гостей «Шальке» відповів через 13 хвилин. На цей раз помилилася оборона мюнхенців, дозволивши зробити супернику вихід один на один. Ахмед Кутуджу впорався на відмінно. Форвард з лінії штрафної площі впевнено пробив точно в нижній кут. 1:1.

Через деякий час оборона гельзенкірхенців продовжила чудити і помилятися. У своїй штрафній площі втратив м’яч Бенталеб, Хамес в дотик знайшов активного Левандовські, а останній точно зумів розстріляти Ральфа Фермана ударом з 12-ти метрів. 2:1.

Активні дії господарів продовжилися після перерви. Але й «Шальке» провів дві класні атаки поспіль і міг порівняти рахунок.

Спочатку Уестон Маккенна, а потім Джеффрі Брума, до більшого розчарування вболівальників гостей, почергово потрапляли в штангу.
«Баварії» такий розвиток подій зовсім не сподобався і підопічні Ковача відповіли негайно.

Чергова помилка «Шальке» в центрі поля, після якої м’ячем заволодів Коман, розвинув атаку, пройшов вперед, віддав пас на Левандовські, польський форвард мюнхенців пробив через себе, потрапивши в голкіпера, але на добиванні швидше за всіх виявився Серж Гнабрі. 3:1.

Варто відзначити, що в поєдинку команди забивали голи у ворота суперника виключно після грубих помилок захисту.

А прямий конкурент мюнхенців дортмундська «Боруссія» знову зіграла внічию.

Цього разу «Баварія» змогла скористатися втратою очок лідера.
Підсумковий рахунок матчу 3:1 на користь мюнхенців, і тепер команда Ніко Ковача наблизилася до підопічних Люсьєна Фавра на відстань п’яти балів.