Британець Льюїс Хемілтон переміг в Німеччині на Гран-прі Айфеля

35

У Німеччині, на трасі Нюрбургринг на одинадцятому етапі чемпіонату світу з автогонок у класі машин Формула-1 – Гран-прі Айфеля відбулася гонка.

За інформацією sportonline, перемогу здобув чинний чемпіон світу і лідер поточного чемпіонату, пілот з команди Mercedes Льюїс Хемілтон, який проїхав 60 кіл (308,617 км) за 1 годину 35 хвилин 49,641 секунди.

Британець здобув 91-ту перемогу в кар’єрі і зрівнявся за цим показником з Міхаелем Шумахером.

Другим фінішну лінію перетнув Макс Ферстаппен (Red Bull), програвши переможцю 4,470 секунди. Трійку призерів замкнув Даніель Рікакардо (Renault), піднявшись на подіум вперше в сезоні.