Британець Льюїс Хемілтон всьоме завоював титул чемпіона світу

104
Фото з відкритих джерел

15 листопада, на трасі «Істанбул-парк на 14-му етапі чемпіонату світу з автогонок у класі машин Формула-1 – Гран-прі Туреччини пройшла гонка.

Як повідомляє sportonline перемогу святкував чинний чемпіон світу, пілот команди Mercedes Льюїс Хемілтон, який проїхав 58 кіл (309,396) за 1 годину 42 хвилини 19,313 секунди.

Британець здобув десяту перемогу в сезоні і 94-ту перемогу в кар’єрі, а також достроково, за три гонки до кінця сезону, став семиразовим чемпіоном світу. Хемілтон зрівнявся за цим показником з рекордсменом Міхаелем Шумахером. Другим фінішував Серхіо Перес (Racing Point), програвши переможцю 31,633 секунди. Трійку призерів замкнув Себастьян Феттель (Ferrari) з відставанням в 31,960 секунди, домігшись кращого для себе результату в сезоні.