Британець Тео Гейган Харт – переможець велогонки «Джиро д’Італія»

38

За інформацією sportonline, в Італії на шосейній велобагатоденці Світового туру «Джиро д’Італія» пройшов заключний 21-й етап – індивідуальна гонка з роздільним стартом на 15,7 км.

На заключному етапі переміг італієць Філіппо Ганна (INEOS Grenadiers).  Другим став бельгієць Віктор Кампенартс (NTT Pro Cycling), третім – австралієць Роан Денніс (Австралія, INEOS Grenadiers). Українець Марк Падун (Bahrain McLaren) зайняв 69-те місце з відставанням 2 хвилини 12 секунд.

Перемогу в загальному заліку Гранд-туру здобув британець Тео Гейган Харт (INEOS), випередивши австралійця Джея Хіндлі (Sunweb).

Тео Гейган Харт став першим переможцем «Джиро», що не провів жодного дня в рожевій майці.

Третє місце на подіумі зайняв Вілко Келдерман (Sunweb) з Нідерландів +1,29.

Марк Падун посів підсумкове 70-те місце з відставанням 3 години 25 хвилин 24 секунди.