«Динамо» Київ зіграло внічию з «Аяксом» і не гратиме в Лізі чемпіонів цього сезону

41

У матчі-відповіді раунду плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів київське «Динамо» приймало на НСК «Олімпійський» амстердамський «Аякс». Перша зустріч в столиці Голландії завершилася з рахунком 3:1 на користь «Аякса», повідомляє «Журналіст».

Не дивлячись на перевагу в два голи, голландці не прагнули утримувати рахунок з дебюту зустрічі. Навпаки, гості йшли в атаку на ворота Бойка. Проте перший момент створили кияни. Циганков пасом вивів Вербича на ударну позицію, проте голкіпер гостей Онана парирував удар. Потім «червоно-білі» мали можливість припинити інтригу в цьому протистоянні, заробивши пенальті, оскільки Кендзера тримав де Лігта за футболку в боротьбі за верховий м’яч. Тадич пробив, але попав у штангу.

Потім підопічні тен Хага контролювали гру і постійно створювали напругу біля воріт «Динамо». В кінці тайму гості провели декілька атак, але не зуміли відкрити рахунок в матчі. Спершу після прострілу Зієша м’яч у ворота не зумів направити Ван де Бек, пробивши неточно. А після декількох хвилин в гру вступив вже воротар киян Бойко. Хунтелаар бив в кут з ближньої дистанції, але голкіпер «Динамо» встиг відбити м’яч убік.

bce71f26-b3b8-464e-5054-655bd8d0cfc5.

Після перерви «Аякс» навіть не давали створити жодного моменту біля своїх воріт, а біля воріт киян виникали голеві моменти.

Так, наприкінці 60 хвилин, захисник Мазрауї виявився в штрафній господарів і пробив головою – Бойко знову вдало вступив у гру. Через декілька хвилин Зієш попав у перекладину після удару з штрафного. «Динамо» не могли створити хоч би щось біля воріт Онани. У діях киян просліджувалася велика кількість браку.

89e3b52a-4159-bb0c-901d-cace2f377797.

«Аякс» також не зумів забити гол у ворота киян. Хунтелаар після прострілу з лівого флангу пробив у голкіпера киян, а через пару хвилин Зієш бив з кута вратарського, але м’яч дивом не залетів у ворота, прокотившись по лінії. Як підсумок – нульова нічия матчу і поразка «Динамо» 1:3 за сумою двох зустрічей. Кияни продовжать виступати в Лізі Європи, а «Аякс» – в груповому етапі Ліги чемпіонів.

Раніше «Журналіст» повідомляв про те, що в першому матчі плей-оф Ліги чемпіонів «Динамо» поступилося амстердамському «Аяксу».