Донецький «Шахтар» впевнено пробився до 1/4 фіналу Ліги Європи

32
Фото з відкритих джерел

У Києві відбувся другий матч 1/8 фіналу Ліги Європи «Шахтар» – «Вольфсбург».

У першому таймі матчу українська команда мала створила кілька моментів і могла відкрити рахунок.

Удар Матвієнко парирував голкіпер суперника, Марлос влучив у стійку воріт.

Після перерви Мораес, Тайсон і Марлос загрожували воротам суперників – в цих епізодах гостей врятував голкіпер Кастельс.

А на 60-й хвилині Кривцов привіз небезпечний штрафний – Пятов парирував потужний удар Арнольда.

На 65-й хвилині матчу після перегляду VAR був призначений пенальті.

Але ось Хочолава отримав червону картку. Пятов парирував удар Брекало.

А через дві хвилини склади вирівнялися – Брукс за друге попередження був видалений з поля.

А в кінці матчу Мораес забив гол у ворота гостей. А через дві хвилини з передачі Коноплянки відзначився Соломон. Потім третій гол від Мораеса влетів у ворота «Вольфсбурга» – 3:0.

У першому матчі «Шахтар» на виїзді переграв німецький клуб – 2:1. Таким чином, за сумою двох матчів до 1/4 фіналу змагань вийшов донецький клуб.

11 серпня «Шахтар» зіграє з переможцем пари «Базель» – «Айнтрахт».

Раніше «Журналіст» повідомляв про те, що футболіст Євген Селезньов одружився.