«Динамо» Київ у першому матчі ліги чемпіонів поступився «Ювентусу»

24

20 жовтня в Києві на НСК «Олімпійський» проходив матч групового етапу Ліги чемпіонів між «Динамо» і «Ювентусом», інформує unian.

Віцечемпіон України поступився італійському клубу з рахунком 0:2.

Перший тайм пройшов за невеликої переваги «Ювентуса».  Туринці контролювали м’яч, але не поспішали йти вперед великими силами.  Найбільші труднощі захисникам «Динамо» створювали флангові гравці гостей К’єза і Куадрадо.  Кілька разів вдало грав Бущан, який також врятував команду після удару п’ятою від Кулусевскі.

На 19-й хвилині через пошкодження поле покинув капітан «Ювентуса» К’єлліні.  «Динамо» розраховувало на контратаки з закиданням м’яча на Супрягу, якого надійно опікали італійські захисники.  В одному з епізодів господарі заробили небезпечний штрафний, але удар Циганкова не став проблемою для Щесни.

Чемпіон Італії все-таки вийшов вперед в самому дебюті другого тайму: Ремзі скинув м’яч на Кулусевскі, той завдав удар, а м’яч після сейва Бущана відскочив до Мората.  Іспанець розстріляв ворота з кількох метрів – 1:0.

«Ювентус» продовжив контролювати м’яч і змогли забити знову.  Куадрадо подав у штрафну, а Мората ударом головою оформив дубль – 2:0.

У кінцівці «Динамо» притиснуло італійців, але до взяття воріт це не призвело.