«Динамо» перемогло угорський «Ференцварош» у завершальному матчі групового етапу Ліги чемпіонів

35

У 6-му турі групового етапу Ліги чемпіонів «Динамо» в Києві приймало угорський «Ференцварош». Підопічні Луческу здобули мінімальну перемогу з рахунком 1:0

«Динамо» почали поєдинок без особливої ​​атакуючої ініціативи і грали чисто по рахунку, який влаштовує їх. Як наслідок, перша половина тайму пройшла без особливої переваги однієї з команд.

На 24-й хвилині перший момент створили гравці «Ференцвароша». Підопічні Реброва перехопили м’яч в центрі поля, Нгуєн вийшов на ударну позицію і пробив у верхній кут воріт, але промахнувся.

А на 38-й хвилині знову небезпечний момент організував «Ференцварош». Динамівці втратили м’яч, послідувала передача на українця Зубкова, який виявився з м’ячем на лінії воротарської.

Другий тайм команди багато боролися здебільшого в центрі поля. А на п’ятдесят п’ятій хвилині знову міг забивати «Ференцварош»: все той же Зубков вивів Нгуєна на ударну позицію в штрафному майданчику «Динамо», але форвард пробив низом прямо в Бущана.

А на 60-й хвилині Де Піна подав зі штрафного з лівого флангу, Кендзера продовжив далі, а Попов замкнув ударом головою в дальній кут. Тут же могли зрівнювати рахунок гості, однак Бущан дістав м’яч. «Динамо» продовжувало впевнено захищати свої володіння.

На 77-й хвилині все той же Зубков бив по воротам: але м’яч пройшов в сантиметрах від стійки воріт Бущана.

На 87-й хвилині кияни могли подвоїти перевагу, але у Леднева не вийшов прицільним удар з-за меж штрафного.

У час, що залишився гості намагалися забити, але кияни втримали перевагу і забезпечили вихід в Лігу Європи.