Футбол. Побиття «Уотфорда» на «Енфілді»

68

У тридцять першому турі англійської Прем’єр-ліги «Ліверпуль» приймав на своєму полі «Уотфорд». Після поразки від «Манчестер Юнайтед» команда Клоппа розраховувала перемогти і не дозволити «Челсі» наблизитися за втраченими очками. Гості розташувалися в середині турнірної таблиці, однак як і личить в Англії сподівалися дати бій на «Енфілді».

Погода в Ліверпулі була не зовсім футбольною – йшов сніг. Однак це не завадило відкрити рахунок команді Клоппа вже на четвертій хвилині, коли свій футбольний талант проявив Мохамед Салах. У штрафній площі єгиптянин розібрався з кількома некмітливими захисниками, після чого впевнено пробив Карнезіса. 1:0.
«Ліверпуль» продовжував домінувати протягом усього тайму, а в «Уотфорда» в атаці нічого не виходило. А в кінці тайму міг забити Фірміні, але після його удару Карнезіс відбив загрозу. Однак перед перервою господарі подвоїли свою перевагу. Ендрю Робертсон з лівого флангу зробив передачу у воротарський майданчик, де виявився ніким не прикритий Салах. Мохамед оформив дубль. 2:0 команди пішли на перерву.
На початку другого тайму у Ліверпулі знову сніжило. А після перерви господарі зуміли довести справу до розгрому. Активний Салах з правого флангу прострілив у воротарський майданчик, звідки красивий удар п’ятою завдав Роберто Фірміні. Після цього «Уотфорд» побіг в атаку, сподіваючись забити гол престижу. Спочатку Холебас пробив метрів з двадцяти, але м’яч пролетів поруч зі штангою. Потім Перейра зліва зі штрафного технічно закручував у дальній кут, і вже поперечина врятувала мерсисайдську команду.
На сімдесят сьомій хвилині підопічні Клоппа відсвяткували чергове взяття воріт суперника. Салах у чужій штрафній площі знову накрутив кількох захисників і акуратним ударом послав м’яч точно в сітку. 4:0. Таким чином, єгипетський форвард впевнено закріпився на першій сходинці в таблиці бомбардирів Прем’єр-ліги.
«Ліверпуль» не міг заспокоїтися і продовжував атакувати. Денні Інгс вийшов один на один з голкіпером і пробив, але Карнезіс рукою відбив м’яч. Незабаром Інгс знову завдав небезпечного удару, воротар впорався і відбив перед собою, однак Мохамед Салах зіграв на добиванні та оформив покер у матчі.
Підсумковий рахунок – 5:0. «Ліверпуль» розгромив «Уотфорд».
А форвард «Ліверпуля», який став героєм матчу, Салах забив чотири голи і зробив результативну передачу.