Футболіста «Боруссії» не пускали на стадіон «Інтера», поки той не знайшов своє фото в Google

49

Нападаючий менхенгладбахської «Боруссії» Марку Тюрам стикнувся з проблемами, прибувши на стадіон у Мілані, на пресконференцію перед матчем 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів з «Інтером», повідомляє championat.

При вході на арену 23-річного футболіста зупинив співробітник служби безпеки.  Він не хотів пускати Марку, і тому довелося шукати своє фото в Google.

Матч «Інтер» – «Боруссія» пройшов напередодні, 21 жовтня, і завершився з рахунком 2:2.

Господарі вийшли вперед на початку другого тайму, однак потім пропустили два м’ячі і поступалися аж до кінцівки зустрічі.  Від поразки міланців врятував форвард Ромелу Лукаку на 90-й хвилині зрівняв рахунок у матчі.

Марку Тюрам є сином ексзахисника збірної Франції Ліліана Тюрама, що виступав за «Монако», «Парму», «Ювентус» і «Барселону».