«Герта» та «Боруссія» переможця не виявили

43

Перед стартом 18-го туру берлінська «Герта» мала в активі шість перемог, нічиїх і поразок. Команда набрала 24 бали та розташувалася в середині турнірної таблиці. Різниця м’ячів у берлінських команд теж рівна, з 26 забитих і пропущених.

Дортмундська «Боруссія» знаходилася ближче до лідируючих позицій. Всього одне очко відділяло дортмундців від «Шальке», який займає 3-у сходинку. Але від першого місця їх відділяє цілих 15 балів.

У звітному турі проти «Герти» Петер Штегер виставив атакуючу групу: Пулишич – Шюррле – Санчо. Відразу два гравці основи, Ісак та Ярмоленко залишилися на лаві запасних. Тільки Санчо зберіг своє місце в основі.

Варто відзначити, що в першому таймі обидві команди більше діяли від оборони. «Герта» та «Боруссія» захищалися дуже впевнено, небезпечних моментів практично не виникало. Проте цікаво було спостерігати, як команди будують свої контратаки та вміло йдуть від пресингу. Можна згадати удар берлінця Платтенхадта зі штрафного, але м’яч пролетів над поперечиною. Дортмундці відповіли технічним ударом активного Кагави з середньої дистанції. Правда, Шінджі пробив вище воріт, не використавши передачу Крістіана Пулишича.

Проте друга половина зустрічі розпочалася з активних атак господарів. Валентино Лазаро пройшов флангом, після чого класно прострілив. На дальньому куті воротарського майданчика вдало пішов від опіки Зельке, і в дотик замкнув простріл партнера. 1:0.

Гол отримала дортмундська «Боруссія» і вмить кинулися відіграватися. Джедон Санчо виводив на удар Кагаву, а Пулишичу відпасував Шюррле, однак удари Шінджі та Крістіана парирував голкіпер берлінців Томас Крафт.

Але в середині другого тайму здригнулася і «Герта». Джедон Санчо відібрав м’яч у Дуди, скориставшись помилкою останнього. Спочатку молодий гравець спробував пробити Томаса Крафта, але невдало. Проте другим дотиком Санчо зробив відмінний навіс на дальній кут воротарського майданчика, звідки без перешкод пробив головою Кагава вже у порожні ворота. 1:1.
«Джмелі» дуже старалися, останні хвилини провели на половині поля «Герти», однак берлінська оборона не дала шансу супернику для взяття воріт. Єдиний небезпечний момент упустив активний Санчо, з 15-ти метрів пробив мимо цілі. А в компенсований час Ярмоленко вийшов на ударну позицію, але захисник рукою притримав Андрія, а суддя не побачив порушення правил.

Підсумковий рахунок 1:1. «Боруссія» наздогнала «Шальке» за набраними очками, і в даний момент зайняла третю сходинку в турнірній таблиці. Однак у гельзенкірхенців залишається матч в запасі.