Гонщик команди Ferrari Феттель виграв Гран-прі Австралії

33

25 березня в Мельбурні (Австралія) на першому в сезоні етапі відбулася гонка чемпіонату світу з автогонок у класі Формула-1 – Гран-прі Австралії, інформує sportonline.ua.

Перемогу здобув німецький пілот Себастьян Феттель (Ferrari), проїхавши 307,574 км (58 кіл) за 1 годину 29 хвилин 33,283 секунди. Для Феттеля перемога стала 48-ю в кар’єрі і друга поспіль на трасі в Альберт-парку.

Крім того, Себастьян в 100-й раз в кар’єрі піднявся на подіум.

Другим фінішував британець Льюїс Хемілтон (Mercedes), програвши переможцю 5,036 секунди. Третім призером став напарник Феттеля – фін Кімі Райкконен з відставанням 6,309 секунди.

За різних технічних причин не фінішували п’ять гонщиків: Роман Грожан (Haas), Кевін Магнуссен (Haas), П’єр Гасли (Toro Rosso), Маркус Ерікссон (Sauber), Сергій Сироткін (Williams).

Після Гран-прі Австралії лідером чемпіонату став Себастьян Феттель (25 очок), а лідером Кубка конструкторів – команда Ferrari (40).