Гонщик П’єр Гаслі вперше в кар’єрі став переможцем етапу Формули-1

28

6 вересня в Монці пройшов 8-й етап чемпіонату світу з автоперегонів у класі машин Формула-1 – Гран-прі Італії.

Як повідомляє sportonline, першу перемогу в кар’єрі здобув гонщик AlphaTauri П’єр Гаслі, проїхавши 306,720 км (53 кола) за 1 годину 47 хвилин 6,056 секунди.  Другим фінішував пілот McLaren Карлос Саєс-молодший, програвши переможцю 0,415 секунди.

Трійку призерів замкнув Ленс Стролла (Racing Point) з відставанням у 3,358 секунди.

Шестиразовий чемпіон світу Льюїс Хемілтон (Mercedes) був покараний 10-секундною штрафною зупинкою за заїзд на піт-лейн, коли він був закритий.

Також гонка була зупинена через аварію Шарля Леклера (Ferrari), через що після рестарту і покарання Хемілтон, що впевнено лідирував, відкотився на останнє місце.

За решту часу британець відіграв позиції і фінішував сьомим з відставанням 17,245 секунди.

Напарник Хемілтона – Валттері Боттас зайняв 5-е місце – +7,108.

Раніше «Журналіст» повідомляв про те, що Ліонель Мессі ймовірно продовжить кар’єру в рідному клубі.