Гол Віктора Циганкова врятував збірну України від повного розгрому від команди Франції

82

Як раніше повідомляв «Журналіст», Андрій Шевченко зазначив складне становище збірної перед матчем з командою Франції.

Збірна України провела контрольний матч проти збірної Франції.

Зустріч пройшла на «Стад де Франс» і завершилася з рахунком 7:1 на користь господарів поля, зазначає unian.

Андрій Шевченко зіткнувся з серйозними кадровими проблемами і виставив на гру експериментальний склад.

У ньому виявилося відразу чотири дебютанта (Георгій Бущан, Юхим Конопля, Ілля Забарний і Олександр Зубков), а в запас потрапив Олександр Шовковський.

У першому таймі команда Франції забила чотири м’ячі. Підопічні Дешама домінували і втілила свою перевагу в забиті голи. Дебютний гол за французьку збірну забив 17-річний Едуарду Камавінга, дубль в своєму сотому матчі за команду оформив Олів’є Жиру, а ще один раз м’яч опинився в сітці після автоголу Віталія Миколенко.

У кінцівці першого тайму українці створили кілька моментів, але реалізувати їх не вдалося.

Дебют другого тайму залишився за українською збірною. Спочатку Андрій Ярмоленко не використав хороший шанс, але за пару хвилин Віктор Циганков класно пробив під штангу.

Україна могла забити ще раз, але після удару Олександра Зубкова французів врятувала штанга.

А французи відзначилися ще, оформивши найбільшу поразку в історії збірної України.

Спочатку Корентен Толіссо закрутив м’яч під штангу ударом з-за меж штрафного, потім Кіліан Мбаппе завершив швидку атаку господарів, а Грізманн відзначився завдяки рикошету.