Гравці чемпіона Франції з футболу влаштували бійку під час матчу

32

Футболісти ПСЖ ініціювали бійку в доданий час матчу 3-го туру Ліги 1 з «Марселем», повідомляє championat.

На останніх хвилинах зустрічі півзахисник столичного клубу Леандро Паредес спочатку сфолив проти гравця «Марселя», а потім штовхнув його одноклубника.  Між футболістами команд розгорілася бійка.  В результаті бійки були видалені три гравці парижан (Лейвін Курзава, Неймар, Паредес) і двоє марсельців (Даріо Бенедетто, Жордан Амаві).  Неймар отримав червону картку за запотиличник гравцеві «Марселя».

У матчі 3-го туру французької Ліги 1 «Парі Сен-Жермен» на своєму полі поступився «Марселю».

Зустріч завершилася з рахунком 1:0 на користь гостей.  Єдиний гол забив Флорьян Флоріан Товен на 31-й хвилині зустрічі.

Раніше «Журналіст» повідомляв про те, що Микола Матвієнко може стати одноклубником Андрія Ярмоленка.