«Ювентус» програв у стратегічному матчі за чемпіонство, але зберіг лідерство в Серії А

43

У центральному матчі 34-го туру чемпіонату Італії «Ювентус» на своєму полі приймав «Наполі».

Команди розпочали матч обережно, демонстрували невисокий темп.
Футболісти обох команд по черзі володіли м’ячем на своїй половині поля, або в центральній.

Перший момент створили неаполітанці. Дріс Мертенс заробив штрафний біля воріт «Юве», який виконав Маріо Руй, однак м’яч після удару пройшов над поперечиною.

Через деякий час господарі відповіли. Рауль Альбіоль сфолив на Ігуаїні поблизу своєї штрафної площі. Міралем П’яніч пробив і після рикошету від гравця, що стояв у стінці, м’яч влучив у штангу воріт «Наполі».

У середині першого тайму Маріо Руй навісом з лівого флангу ледь не закрутив м’яч у ворота, але Буффон перевів м’яч на кутовий. Через кілька хвилин Руй віддав передачу в штрафний майданчик на Гамшика, однак словак пробив повз воріт з кута воротарського.

У другій половині першого тайму моментів біля воріт обох команд не виникало. Гості просто володіли м’ячем на чужій половині поля, намагаючись пройти масивну оборону «Юве». На перерву команди пішли за нульовою нічиєю.

Другий тайм також не був багатим на небезпечні моменти. Гра проходила в основному або в центрі поля, або на половині поля «Ювентуса». Однак не виникало цікавих епізодів.

А на останній хвилині зустрічі гравці «Наполі» заробили кутовий біля воріт господарів, після якого був відкритий рахунок у зустрічі. Кулібалі виграв верхову боротьбу після подачі з правого кутового і потужним ударом головою вколотив м’яч у сітку воріт – 0:1.

Завдяки перемозі, неаполітанці скорочують розрив від «Юве» до одного бала в таблиці за чотири тури до кінця чемпіонату.