Фото з відкритих джерел

У заключному 38-му турі Серії А сезону-2019/20 вирішувалася доля клубу, який залишить вищий дивізіон разом з «Брешією» і СПАЛ.

Як зазначає football.ua, боротьбу до останнього вели «Лечче» і «Дженоа», випереджала команду, в якій виступає Євген Шахов, на одне очко.

Щоб врятуватися, «грифона» досить було обіграти «Верону».

Забивши веронцям три м’ячі ще до перерви, господарі, дограючи матч у меншості, перевагу не загубили.

Таким чином, гольовий феєрверк, який влаштували команди (матч завершив з рахунком 3: 4) в Лечче, вже не мав ніякого сенсу.

Євген Шахов вийшов на заміну в другому таймі і став учасником третього голу у ворота гостей.

М’яч після удару головою українця потрапив в штангу, а на добиванні зіграв Лападула.

Таким чином в наступному сезоні «Лечче» проведе в Серії В.

Раніше «Журналіст» повідомляв про те, що ПСЖ може підсилити склад захисником англійського «Ліверпуля».