Команда Андрія Ярмоленка рятується від поразки на останніх секундах матчу

56

У 20-му турі «Боруссія» Дортмунд на «Сигнал Ідуна Парк» змагалася з «Фрайбургом».
Зазначимо, що команда з Дортмунда переживає ігрову кризу.
Але все ж «джмелів» у кінці матчу супроводжувала вдача та підопічні Штегера зуміли піти від поразки.
Останній місяць 2017 року для «Фрайбурга» став найвдалішим місяцем першого кола. Скромний клуб з нижньої частини таблиці зумів здобути дві перемоги, що для команди Крістіана Штрайха розцінювалося, як величезний успіх. Крім того, «Фрайбург» не зазнав жодної поразки, звівши ще дві зустрічі внічию. Свою вдалу серію підопічні Штрайха продовжили в новому році, зігравши внічию з «Айнтрахт» з Франкфурта, а потім здобувши перемогу над учасником Ліги чемпіонів «РБ Лейпцигом».
Матч для «Фрайбурга» розпочався невдало. Господарі зуміли відзначитися вже на 10-й хвилині. Помилка в центрі оборони гостей призвела до удару Пулишича, захисник заблокував постріл, відскік м’яча до Кагава, який і відкрив рахунок.
Потім Санчо міг подвоїти перевагу господарів, але Гікевич в стрибку відбив удар. «Боруссія» весь час йшла вперед, надто захопилася атакою, що й стало причиною пропущеного м’яча у свої ворота. У гостей зрівняти рахунок зумів форвард Петерсен.
До перерви Обамеянг міг вивести господарів вперед, але з близької відстані головою пробив вище воріт.
Потім вже Бюркі вступив у гру наприкінці тайму, відбивши удар з 15 метрів від Кюблера.
У другому таймі у господарів на полі з’явився Маріо Гетце, але швидкості атаці він не додав.
«Фрайбург» відмінно руйнував усі спроби господарів вийти вперед.
За півгодини до кінця зустрічі Кагава завдав технічний удар з ходу, але не влучив у створ воріт.
А на 68-й хвилині Петерсен з 35-ти метрів перекинув Романа Бюркі та зробив заявку на перемогу.
Одразу ж дортмундці з подвоєною енергією кинулися на штурм воріт «Фрайбугра».
На останніх секундах матчу «Боруссія» зуміла вирвати нічию в цьому поєдинку і уникнути поразки.
Андрій Ярмоленко, який вийшов на заміну замість Пулишича на 67-й хвилині, навісив у штрафну з лівого флангу, а захисники «Фрайбурга» винесли м’яч прямо на ногу Тольяну, і останній без шансів для голкіпера пробив по воротах. 2:2.
Тепер «Боруссія» має в активі 31 очко і посідає п’яту сходинку у турнірній таблиці, а «Фрайбург» з 24 очками розташувався на 12-му місці.