Крістіан Вієрі Андрію Шевченку: Коли я бачу це відео, негайно викидаю телефон

80

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко поспілкувався в Instagram з іншим відомим ексфорвардом Серії А – Крістіаном Вієрі. Як інформує footboom.com, співрозмовники згадали про знаменитий фінал Ліги чемпіонів в Стамбулі, в якому «Мілан» упустив перевагу в три забиті м’ячі.

Тоді чудову гру видав голкіпер «Ліверпуля» поляк – Єжи Дудек. Це був один з найбільш божевільних матчів в історії футболу. «Мілан» після першого тайму вів з рахунком 3:0, але потім втратив всю перевагу за шість хвилин.

У додатковий час Єжи Дудек зробив справжнє диво, відбивши два поспіль удари Андрія Шевченка.

– Навіть зараз я не можу дивитися на це! Коли я бачу це відео, я негайно обертаюся і викидаю телефон, – каже Крістіан Вієрі.

Стоп, стоп! – сказав Шевченко. – Але скажи мені, а ти знаєш хоча б одного професіонала, який не зазнав би великого розчарування в житті? Ми всі люди. Ми піднімаємося після поразок, і йдемо далі.

Раніше «Журналіст» повідомляв про те, що «Ювентус» має намір укласти угоду з футболістом лондонського «Челсі».