Леся Цуренко вийшла у третє коло Ролан Гаррос

57

Фото з відкритих джерел

У Парижі пройшли матчі другого кола Відкритого чемпіонату Франції з тенісу за участю українських спортсменів. Так, Сергій Стаховський поступився Михайлу Звєрєву з Німеччини, а Леся Цуренко обіграла Коко Вандевеге з Нідерландів, повідомляє sport.unian.net.

Стаховський поступився з рахунком 3:6, 7:6, 6:7, 1:6, а Цуренко виграла 3:6, 6:4, 6:0.
Цуренко та Вандевеге провели на корті 1 годину 48 хвилин. Програвши першу партію, українка зуміла переломити хід зустрічі та відсвяткувала перемогу.

Єдиний представник України в чоловічому одиночному розряді, який напередодні обіграв іспанця Лопеса, сьогодні провів на корті 3 години і 12 хвилин. Наш спортсмен зміг нав’язати боротьбу супернику в середині матчу – у другій і третій партіях, але програв перший і заключний четвертий сети.

Сьогодні на Ролан Гаррос починаються матчі 3-го кола.

Зокрема, свою гру проведе найкраща тенісистка України Еліна Світоліна.

Леся Цуренко проведе свій матч в суботу.

Раніше «Журналіст» повідомляв про те, що українська тенісистка Леся Цуренко стала переможницею турніру в Акапулько.