Льюїс Хемілтон переміг на черговому етапі Формули 1 в Італії

32

1 листопада, на міжнародному автодромі імені Енцо і Діно Феррарі в Імолі (Італія) в рамках 13-го етапу чемпіонату світу з автоперегонів у класі машин Формула-1 – Гран-прі Емілії-Романьї пройшла гонка. Як інформує sportonline, перемогу святкував чинний чемпіон світу і лідер поточного чемпіонату, пілот з команди Mercedes Льюїс Хемілтон, який проїхав 63 кола (309,049 км) за 1 годину 28 хвилин 32,430 секунди. Британець здобув дев’яту перемогу в сезоні і 93-ю перемогу в кар’єрі.

Одноклубник британця Валттері Боттас, став другим, програвши напарникові 5,783 секунди. Команда Mercedes втретє в сезоні зробила переможний дубль, а також сьомий раз поспіль достроково завоювала Кубок конструкторів. Третім на подіум піднявся Даніель Ріккардо (Renault) з відставанням 14,320 секунди.