Луганська «Зоря», проявивши характер, пройшла португальську «Брагу» і вийшла в плей-офф Ліги Європи

69

Вчора у Португалії пройшов матч-відповідь 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи між «Брагою» і луганською «Зорею», повідомляє «Журналіст».

Після домашньої гри, яка закінчилася з рахунком 1: 1, українцям обов’язково треба було забивати на виїзді.

Матч почався з контролю м’яча португальців. В основному свої атаки «Брага» проводила флангами, але зусиллями центральних захисників луганчан вдалося уникнути небезпечних моментів біля воріт українського клубу.

Всього за перший тайм глядачам запам’ятався дальній удар Новайша, який успішно парирував голкіпер «Зорі».

Драматичним вийшов другий тайм. Господарі поля на 65-й хвилині заробили штрафний. Новайш майстерним ударом обвів стінку і направив м’яч точно у ворота. 1: 0. Після пропущеного м’яча команда Вернидуба зуміла зібратися і зрівняти рахунок. Луганчани розіграли багатоходівку, Харатін відпасував на вільного Рафаеля, який з-під захисника послав м’яч у дальній кут воріт «Браги». 1: 1.

Однак вже за 3 хвилини португальці знову вийшли вперед. Есгайо з правого флангу віддав зрячу передачу точно в ноги Орте. А нападник технічно перекинув м’яч над Махарадзе. 2: 1 – рахунок, який залишав за бортом єврокубків підопічних Вернидуба.

Але за 10 хвилин луганчани зуміли відігратися. Після атаки через фланг Тимчик знайшов у штрафному Караваєва, який залишився неприкритим і з близької відстані замкнув простріл.

Підсумковий рахунок 2: 2 (3: 3 за сумою двох зустрічей) влаштував українську команду, оскільки наша команда забила більше м’ячів на чужому полі.

Також варто відзначити, що «Зоря» пройшла в раунд плей-офф, жодного разу не ведучи у рахунку впродовж двох матчів.

У плей-офф за право грати в груповому етапі Ліги Європи луганський клуб зустрітися з німецьким «РБ Лейпциг».

Раніше «Журналіст» повідомляв про те, що Ярмоленко дебютував в матчі Англійської прем’єр-ліги.