Луїш Каштру: 0:6 – це приниження для «Шахтаря»

66

Головний тренер «Шахтаря» Луїш Каштру в післяматчевому інтерв’ю для каналу Футбол розповів про розгромну поразку від гладбахської «Боруссії» (0:6), інформує ua-football.com.

– Що сталося?

– Ми не існували як команда. Провели жахливу, дуже слабку гру.  Чи не змогли пресингувати, контролювати глибину. Перший тайм показує, ким ми були в цьому матчі.  Нуль фолів.  В атаці команда не створювала ніяких проблем супернику.  Нас не здивувало, як грала «Боруссія», нас здивувало те, як ми себе показали.  Жахливий вечір, але він не останній такий в житті.  Життя складається з таких і хороших моментів.  Команда, яка 2 тижні тому домоглася фантастичного результату в Мадриді, сьогодні не може пройти через суперника і створити йому будь-які складності.  На нас погано вплинув перший гол.  До 17-ї хвилині ми вже програвали 0:2, це опустило команду нижче плінтуса.  Ми не змогли зреагувати.

– Які причини поразки?

– Ми люди, у нас є така крихкість, є право на помилку.  Іноді ми думаємо, що щось погане відбувається тільки з іншими, але ми помиляємося.  Такий результат – це приниження для нас.  Ми втратили 3 очка, але будемо продовжувати боротися до останньої секунди і постараємося додати.

– Що значили заміни в перерві?

– Коли команда проводить такий перший тайм, ми не можемо допустити, щоб те ж саме відбулося і в другому.  Нам потрібно змінювати деякі речі під час матчу.  Постаралися освіжити команду.  У першому таймі було брудна пляма.  Ми хотіли додати енергії, якої не було в першій половині.  Ми не очікували, що сьогодні буде такий поганий вечір.