«Манчестер Юнайтед» насилу переміг «Бернлі»

92

Скромний «Бернлі», який став відкриттям поточного чемпіонату Англії, останнім часом переживає певний спад. На даний момент команда Шона Дайча зберігає за собою сьому сходинку в турнірній таблиці.

У 24 турі «бордові» на своєму полі розраховували отримати бали в поєдинку з іменитим «Манчестер Юнайтед».

Відзначимо, що команда Жозе Моурінью зараз перебуває у відмінній формі, вже два тури поспіль здобуваючи лише перемоги і при цьому зберігаючи свої ворота «сухими».
З’явився у складі гостей Ешлі Янг, який відбув дискваліфікацію та відразу ж потрапив до основного складу, витіснивши з лівого флангу захисту Люка Шоу. У заявці «Манчестер Юнайтед» був відсутній Генріх Мхітарян, який вже попрощався з командою та найближчим часом поповнить ряди лондонського «Арсеналу». Інших незвичайних перестановок у складі «манкуніанців» не спостерігалося.

Гра на «Терф Мур» видалася дуже напруженою. Старт матчу «Манчестер Юнайтед» провів більше в обороні, а «Бернлі» тим часом проводив позиційні атаки. Підопічні Шона Дайча навіть мали перевагу за ударами по воротах, але гольових моментів не виникало. Через деякий час малюнок гри змінився. Підопічні Жозе Моурінью вже перехопили ініціативу, більше часу проводили з м’ячем, але більшість атак «манкуніанці» не доводили до логічного завершення.

Перший небезпечний момент «Манчестер Юнайтед» створив на завершення тайму. Ешлі Янг, пройшовши лівим флангом, технічно обіграв захисника, прокинув м’яч йому між ніг, увійшов на край штрафного майданчика та пробив під дальню штангу, але трохи не влучив. Відзначимо, що в першому таймі підопічні Жозе Моурінью так і не змогли потрапити в створ воріт голкіпера господарів Ніка Поупа.

Спочатку другого тайму «Манчестер Юнайтед» відкрив рахунок. Лукаку в центрі поля поборовся за м’яч, потім пройшов уперед і зробив передачу в штрафний майданчик на Антоні Марсьяля. Француз прицільно пробив у ближній верхній кут, а м’яч вдарився у поперечину та опинився у воротах. Нік Поуп нічим не зміг допомогти своїй команді. 0:1.
Зрівняти рахунок «Бернлі» міг вже через кілька хвилин. Йоханн Гудмундссон відмінно пробив зі штрафного з двадцяти метрів, м’яч потрапив у поперечину та пішов за межі футбольного поля.

За двадцять хвилин до кінця основного часу в одній з атак шанс відзначитися втратив Джеймс Тарковський, який не дотягнувся до м’яча після прострілу справа у воротарський. На вісімдесят восьмій хвилині дубль міг оформити Антоні Марсьяль, проте з його потужним ударом з лівого краю штрафного майданчика впорався Нік Поуп.
«Бернлі» чинив непоганий тиск на ворота Давида де Хеа, в основному виконуючи закид у штрафну площу, але «Манчестер Юнайтед» вистояв.

Команда Жозе Моурінью здобула трудові три очки на «Терф Мур» і продовжила переможну серію, зберігаючи за собою другу сходинку в турнірній таблиці.