Марина Бех-Романчук визнана кращою в світі у стрибках у довжину в 2020 році

59

Українка Марина Бех-Романчук стала кращою легкоатлеткою світу в стрибках в довжину за версією журналу Track & Field, інформує espreso.tv.

Авторитетне видання поставило Марину Бех-Романчук на перше місце серед стрибунів у довжину.

Українка в 2020 році здобула дві перемоги на етапах Діамантової ліги, виграла загальний залік Всесвітнього легкоатлетичного туру і оновила особистий рекорд – 6,96 м.

У топ-3 в своїх дисциплінах за версією Track & Field потрапили ще три українські легкоатлетки. Ярослава Магучіх і Юлія Левченко в стрибках у висоту поступилися тільки росіянці Марії Ласіцкене, а Аліна Шух стала другою в рейтингу кращих багатоборок року.