Мюнхенська «Баварія» стала володарем Ліги чемпіонів сезону 2019/2020

34

23 серпня о Лісабоні на стадіоні «Да Луш» відбувся фінальний матч Ліги чемпіонів, в якому зустрічалися французький ПСЖ і мюнхенська «Баварія».

Чемпіон Німеччини здобув перемогу в основний час з мінімальною перевагою – 1:0. інформує unian.

Перший тайм завершився без голів, але в інтенсивному темпі, а команди створили достатньо моментів для взяття воріт.

ПСЖ в основному діяв на контратаках, відправляючи м’яч вперед на Неймара і Мбаппе, тоді як «Баварія» більше володіла територіальною перевагою. Відкривати рахунок у грі міг Неймар, який вийшов один на один з воротарем і не зміг переграти Нойєра.

Також пробити голкіпера німців не вдалося і Мбаппе. Два шанси були у Левандовскі – форвард «Баварії» спочатку пробив у штангу, а потім замикав подачу з флангу головою – впевнено в створі воріт зіграв Навас.

У другому таймі ситуація не змінилася, а «Баварія» своїми методичними атаками домоглася свого. Кіммі зробив подачу, а Коман завдав удар головою під дальню штангу – 1:0.

Надалі ПСЖ намагався зрівняти рахунок, але впевнено діяли захисники мюнхенців і Нойер.

В останні хвилини французи організувати фінальний штурм воріт «Баварії», але зрівняти рахунок не змогли.

Раніше «Журналіст» повідомляв про те, що футболіст основного складу київського «Динамо» розповів, що не любить дивитися футбол.