Німецькі спортсмени зайняли весь п’єдестал у лижному двоборстві

82

Сьогодні в Пхенчхані завершилися змагання в лижному двоборстві (великий трамплін + гонка на 10 км), в яких всі нагороди завоювали представники збірної Німеччини, повідомляє офіційний сайт змагань.
Золоту медаль у скарбничку збірної Німеччини приніс Йоханнес Рідзек, який у змаганнях на трампліні зайняв 5 місце – 132,9 і 0.24 секунди відставання на старті лижної гонки.
А в лижній гонці спортсмен проявив спортивний характер, подолавши дистанцію за 23 хвилини 52.5 секунди. 2 місце у Фабіана Ріссле – 0,4 секунди відставання, 3-тє – у Еріка Френцеля – 0,8 секунди відставання від переможця.
Українець Віктор Пасічник в стрибках з трампліну посів 21 місце – 126.0 метра і 108.2 бали, а на фініші лижної гонки був 23-м з результатом 26 хвилин 39.6 секунди і відставанням від переможця в 2 хвилини 47.1 секунди.