Переможцем Гран-прі Іспанії став британець Льюїс Хемілтон

25
Фото з відкритих джерел

16 серпня, на автодромі Каталунья на шостому етапі чемпіонату світу з автогонок у класі машин Формула 1 Гран-прі Іспанії відбулася гонка. За інформацією sportonline перемогу в гонці здобув шестиразовий чемпіон світу, британський пілот з команди Mercedes Люїс Хемілтон, проїхавши 307,104 км (66 кіл) за 1 годину 31 хвилину 45,279 секунди.

Для британця ця перемога стала четвертою в сезоні, п’ятою в Іспанії і 88-й в кар’єрі.

Другим фінішував голландець Макс Ферстаппен (Red Bull Racing), програвши переможцю 24,177 секунди.

Трійку призерів замкнув напарник Хемілтона – фін Валттері Боттас з відставанням 44,752 секунди.

Раніше «Журналіст» повідомляв про те, що Маурісіо Почеттіно може очолити «Манчестер Сіті».