ПСЖ став першим півфіналістом сезону Ліги чемпіонів

22
Фото з відкритих джерел

У чвертьфіналі Ліги чемпіонів італійський «Аталанта» програла ПСЖ з рахунком 1:2, повідомляє Еспресо.TV.

Перший гол в матчі забив хорватський півзахисник Маріо Пашаліч, який відзначився на 27-й хвилині після передачі Дувана Сапата.

Зрівняти рахунок парижанам вдалося лише в кінці матчу, на 90-й хвилині відзначився Маркіньос.

Переможний гол в матчі на рахунку Еріка Максима Чупо-Мотінга, камерунець відзначився на 93-й хвилині матчу.

Українець Руслан Малиновський з’явився на футбольному полі на 59-й хвилині, хавбек замінив Алехандро Гомеса.

У півфіналі ПСЖ зустрінеться з переможцем пари «Лейпциг» – «Атлетіко», які зіграють сьогодні, 13 серпня.

Раніше «Журналіст» повідомляв про те, що Українські «Київ-Баскет» і «Прометей» виступатимуть у груповому турнірі кубка Європи ФІБА.