«Реал» на своєму полі поступився донецькому «Шахтарю» в матчі Ліги чемпіонів

28
Фото з відкритих джерел

Донецький «Шахтар» в 1-му турі групового етапу Ліги чемпіонів в Мадриді обіграв «Реал». Команда Луїша Каштру перемогла з рахунком 3: 2, зазначає unian.

«Шахтарю» довелося проводити цей матч без кількох гравців основного складу через ситуацію із коронавірусом або травмами.

«Шахтар» почав гру від оборони. «Гірники» впевнено діяли у своїх воріт і проводили контратаки. Свій перший шанс «Шахтар» не використав (Марлос не реалізував вихід один на один), але з другої спроби вийшли вперед. Віктор Корнієнко пройшов в штрафну «Реала» і зумів відпасувати на Тете, який завдав удару низом під штангу.

Ще за чотири хвилини «гірники» подвоїли перевагу. Рафаель Варан намагався перешкодити Дентіньо зіграти на добиванні після сейва Куртуа, але в підсумку переправив м’яч у власні ворота.

Перед перервою «Шахтар» зробив рахунок і зовсім непристойним для господарів. Атака за участю Манора Соломона і Тете завершилася точним ударом ізраїльтянина.

Після перерви «Реал» досить швидко скоротив відставання до мінімуму. Спочатку Лука Модріч чудовим дальнім ударом вразив ворота Трубіна, а потім Вінісіус Жуніор відібрав м’яч у Марлоса, вбіг до штрафного і забив.

«Шахтар» свої моменти у другому таймі не реалізував. «Гірники» змогли забити лише з офсайду.

У кінцівці «Реал» забив, але VAR скасував гол Федеріко Вальверде через положення поза грою в Вінісіусом.