«Реал» святкує важку перемогу над «Валенсією»

48

У центральному матчі 21-го туру іспанської Ла Ліги «Валенсія» вдома приймала «Реал».
Господарі випереджали мадридців в таблиці на 5 очків, маючи на одну зіграну гру більше.
«Валенсія» грала з «Реалом» після виснажливого 120-хвилинного кубкового матчу проти «Алавеса», і за три дні повністю відновитися не зуміла.
У «Реала» справи йшли трохи краще. З кадрових проблем мадридців можна було відзначити травмованого капітана Серхіо Рамоса.
Всі інші футболісти були в строю.
Старт матчу відзначився дуже сумбурно грою. «Реал» використав свою перевагу в свіжості, пресингував на половині поля «Валенсії». У гостей з’явилися моменти, і гол повинен був забивати Бейл, який пробивав зі зручної позиції, але удар валлійця вийшов не сильним і голкіпер парирував його.
«Валенсія» будувала свої контратаки. Але ближче до середини першого тайму вперед вийшов «Реал». Мадридці вибігли після подачі кутового та організували контратаку три в три. Роналду розіграв комбінацію з Марсело і Бензема. Португалець наносив удар з меж штрафного майданчика, але ногу виставив захисник Монтойя, Кріштіану тут же впав на газон, і арбітр, не вагаючись, вказав на точку. Роналду впевнено розвів м’яч і Нето по різних кутах. 0:1.
Небагато часу знадобилося «Валенсії» для того, щоб прийти в себе, після чого команда додала і мала хорошу можливість для голу. Кондогбія пробивав, але Навас у кидку відбив м’яч з верхнього кута воріт. Трохи пізніше той же Кондогбія не влучив у ворота з лінії воротарського майданчика.
А потім в кінці першого тайму другий пенальті був призначений у ворота господарів. Монтойя штовхнув у спину Бензема в боротьбі за верховий м’яч у своєму штрафному майданчику. Пробивати 11-метровий знову взявся Роналду, і відправив м’яч у лівий нижній кут воріт «Валенсії». 0:2.
Але навіть після другого гола «Валенсія» не опустила руки, Намагаючись ще активніше грати в атаці.
Перед початком другого тайму Марселіно вирішив освіжити гру, провівши заміну в атаці. Та господарі поля побігли вперед. Їхні старання увінчалися успіхом – після подачі кутового результативним ударом головою на 58 хвилині відзначився Міна. 1:2.
Гра знову стала наполегливою. «Реал» намагався перевести гру на чужу половину поля, але господарів зупинити було дуже складно. Підопічні Марселіно атакували великими силами. Захисникам «галактікос» доводилося виносити м’яч куди-небудь.
У кінцівці матчу Марселіно випустив форварда Дзадзу, але у команди сил на останні хвилини зустрічі не залишилося.
А «Реал» провів ще одну результативну контратаку. На лівому фланзі класно розіграли м’яч Марсело та Асенсіо, і бразилець сильним ударом в ближній кут вразив ворота.
Остаточний рахунок матчу встановив Тоні Кроос, який завершив комбінацію ударом з середньої відстані в правий нижній кут.
1:4, перемога «Реала», яка вивела команду Зідана за втраченими очками лише на третє місце в турнірній таблиці.