Руслан Малиновський визнаний кращим гравцем матчу в чемпіонаті Італії

31

Український футболіст «Аталанти» Руслан Малиновський забив гол «Ювентусу» і став кращим гравцем матчу італійської Серії А, інформує espreso.tv.

Малиновський почав матч в запасі і вийшов на заміну на 68-й хвилині.

За 12 хвилин він забив гол і вивів «Аталанту» вперед – 2: 1. Однак «Аталанта» не змогла втримати перемогу. На 90-й хвилині Крішітану Роналду реалізував пенальті, зрівнявши рахунок. У складі «Аталанти» на 16-й хвилині відзначився Дуван Сапата.

«Аталанта» зіграла з «Ювентусом» внічию 2: 2, набрала 67 очок і займає третю позицію. Туринці лідирують з 76 пунктами. На другому місці розташувався римський «Лаціо», у якого 68 балів.

За підсумками матчу Малиновський отримав від WhoScored 7,7 балів і був визнаний кращим гравцем матчу.

У поточному сезоні Малиновський зіграв за свій клуб 37 матчів, забив 7 голів і відзначився 4 результативними передачами.

Раніше «Журналіст» повідомляв про те, що жіноча збірна України з гандболу дізналася суперників по відбору на чемпіонат світу.