Збірна України посіла 7-ме місце на чемпіонаті Європи з біатлону в змішаній естафеті, а перемогу святкує команда Швеції

36

Фото з відкритих джерел

21 лютого в Раубічах (Білорусь) на чемпіонаті Європи з біатлону спортсмени розіграли комплект медалей у змішаній естафеті 2х6 км + 2х7,5 км, повідомляє «Сегодня».

Перемогла збірна Швеції, випередивши своїх найближчих переслідувачів, команду Німеччини, на 17,7 секунди.

«Бронза» дісталася господарям чемпіонату – білорусам.

Збірна України у складі Анастасії Меркушиної, Віти Семеренко, Сергія Семенова та Артема Прими фінішували сьомими з відставанням від переможців в 1 хвилину 43,9 секунди.

У пасиві українців сім додаткових патронів і один штрафний круг, який пробіг Артем Прима.

Дивіться також на нашому каналі в хостингу YouTube про те, що в Києві з’явився сучасний реанімобіль.