Збірна України з біатлону завершила змішану естафету в Оберхофі на 10-й позиції

46

У німецькому Оберхофі в рамках 5-го етапу Кубка світу з біатлону пройшла змішана естафета, повідомляє xsport.

Збірна України в складі Дарини Блашко, Юлії Джими, Артема Прими та Дмитра Підручного зайняла 10-е місце.

На першому етапі у України стартувала Блашко, але перед передачею естафети програла ходом більше 20 секунд. Джима змогла зберегти відставання в межах 1 хвилини, але після етапу Прими збірна втратила всі шанси на медалі. На другій стрільбі Артем чотири рази промахнувся, використавши три додаткові патрони, і змушений був відправитися на одне штрафне коло.

На останньому етапі Підручний відпрацював дуже добре, що допомогло Україні опинитися на десятому місці.

Відзначимо, перемогу в естафеті завоювала збірна Росії, срібло у норвежців, а третім призером стала команда Франції.

Раніше «Журналіст» повідомляв про те, що керівництво «Динамо» Київ спробує підписати ексфутболіста донецького «Шахтаря».