Збірна України з перемоги розпочала виступи в Лізі націй

34
Фото з відкритих джерел

3 вересня на «Арені Львів» збірна України провела перший матч елітного нового сезону Ліги націй.

Підопічні Андрія Шевченка зустрічалися зі Швейцарією.

Українці перемогли з рахунком 2:1, зазначає unian.

У першому таймі господарі зіткнулися з пресингом від суперника і почали діяти на контратаках. Така тактика спрацювала. Малиновський міг виводити господарів вперед, але його дальній удар прийняла на себе штанга.

На 14-й хвилині той самий Малиновський класним пасом вивів Тимчика на ударну позицію, захисник пробив низом і підхопив м’яч після сейва голкіпера, скинувши його на набігаючого Ярмоленка, який завдав тонкого удару п’ятою – 1:0.

Швейцарці ще активніше пішли вперед.

Кілька разів на виходах грав П’ятов, а захисники рятували ситуацію своєчасними блоками ударів.

Однак гості досить легко відігралися наприкінці тайму. Сеферович прийняв передачу від партнера, змістився трохи в центр і завдав дальнього удару. Пятов врятувати ворота не зміг – 1:1.

На початку другого тайму українці спробували перехопити контроль м’яча, але вийшло це тільки на короткий відрізок часу.

Вже на 55-й хвилині послідувала подача в штрафну господарів, а Варгас пробив головою в штангу воріт. У господарів було кілька потенційно небезпечних контратак. Особливо загострював ситуацію Малиновський.

Гольовий епізод стався на 68-й хвилині. Зінченко отримав пас від Михайличенка і завдав розкішний удар в дев’ятку воріт, перекинувши голкіпера – 2:1.

Однак гості активно йшли вперед, а українці контролювали ситуацію і довели гру до перемоги.

Раніше «Журналіст» повідомляв про те, що і відома футбольна телепередача «ПроФутбол» припинила своє існування.